DÁRKOVÝ POUKAZ

Pobyt v našich vagonech můžete pořídit i jako zajímavý dárek, kterým zároveň podpoříte dobrou věc: projekt záchrany nádraží Kovářská v Krušných horách.

 

Poukaz objednejte e-mailem na adrese: voucher@vagonynahorach.cz. Poukaz zašleme na Váš e-mail, nebo přímo na Vámi zadaný e-mail obdarovaného. Poukazy posíláme pouze elektronicky.

Můžete si jej zakoupit jak na určitý počet nocí (je ale třeba specifikovat, zda půjde o víkend, nebo všední dny), tak i na určitou částku, která se pak ze skutečné rezervace odečte.

Mějte, prosím, na paměti, že minimální délka pobytu u nás jsou 2 noci.

V poukazu bude uveden unikátní slevový kód, který se při rezervaci zadá do rezervačního formuláře. Částka zaplacená za poukaz pak bude z rezervace odečtena.

V případě, že pro svůj dárek máte jasno o termínu pobytu a chcete mít jistotu jeho rezervace (například na jarní prázdniny), zamluvte pobyt rovnou přes rezervační formulář vybraného vagonu. Do poznámky k počtu osob připište heslo “voucher” a jména obdarovaných. Dárkový poukaz na vybraný termín vám zašleme po zaplacení pobytu na Váš e-mail.

Dárkový poukaz lze použít pro rezervaci ve kterémkoliv z našich vagonů.

Platnost poukazu je 1 rok od vystavení. Týká se provedení rezervace, nikoliv pobytu samotného.